Hakkımızda

eCar - Kayseri Havalimanı Araç Kiralama & Kapadokya Nevşehir Havaalanı Araç Kiralama


Firmamız uzun yıllardır Kayseri Havaalanı, Kapadokya bölgesi ve Nevşehir havalimanında araç kiralama hizmeti veren, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine bağlı A Class (A – 5425) turizm ve seyahat acentasıdır. Seyahatleriniz için Kayseri ve Nevşehir Havalimanından araç kiralayabilirsiniz. Kayseri’de araç kiralamak için Kayseri Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminalinde ofisimiz mevcut olup, Nevşehir Havalimanında ise personelimiz kiralık aracınızı teslim etmektedir. İsterseniz Kayseri’de veya Kapadokya‘da kiraladığınız aracınızı otellere ücretsiz teslim edebiliriz.

BMW, Mercedes, Audi, VW, Ford, Renault ve ekonomik araçları en uygun fiyatlarla Kayseri ve Kapadokya’da ofislerimizden araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralama, Kayseri ve Kapadokya bölgesine gelen turist ve iş adamlarının yegane ulaşım aracıdır. Kayseri’de araç kiralalama ile Kapadokya‘yı gezip muhteşem peribacalarını görebilir, kaya otellerde konaklayabilirsiniz. Kapadokya'da bir ihtiyacınız veya sorununuz olursa Nevşehir (Ürgüp) araç kiralama ofisimizden her türlü yardımı alabilirsiniz. Nevşehir (Ürgüp) rent a car ofisimiz Kapadokya araç kiralama firmalari içerisinde en büyük ve filosu en geniş firmadır.

İsterseniz ekonomik–lüx–vip-minibüs araç kiralama yapabilir, Kayseri rent a car ve Nevşehir (Ürgüp) rent a car ofislerimizden bu araçları temin edebilirsiniz. Ürgüp, Göreme, Uçhisar ve Avanos otellerinde kiralık araç teslimi yapabiliriz. Kiralık otomobilinizle, Ihlara Vadisine gidip eşsiz güzellikleri görebilir daha sonra Üç Güzeller mevkiinde günbatımını seyredebilirsiniz. Derinkuyu ve Kaymaklı yer altı şehirleri mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. eCar Kapadokya’dan kiraladığınız otomobilinizle UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi otoparkına kiralık aracınızı bırakıp bu mirası doya doya gezebilirsiniz.

Kiralık araçla Kayseri Erciyes dağına gidip kayak yapabilir, yöresel yemeklerimiz mantı ve pastırma tadabilirsiniz. Kayseri ve Kapadokya’dan ayrılırken kiralık aracınızı havalimanlarına teslim edebilirsiniz.

Kayseri oto kiralama ve Nevşehir oto kiralama denilince ilk akla gelen firma eCar’dır
Whatsapp Telefon