Gezi Rehberi

loading

KUR HESAPLA

Kayseri tarih boyunca en önemli ticaret şehirlerinden biri olmuştur. Nüfusu 1.5 milyon civarındadır.
Ziyaret etmek için en bilinen yerler:

Kapadokya
Kapadokya Türkiye'nin en önemli turizm alanlarından biri olmuştur. Özellikle, tarih, kültür ve inanç turizmi açısından tek örnek. Kapadokya bu ünlü peri bacaları ile turizm dünyasında merkezlerinden biri olmuştur. Kapadokya'nın en ünlü şehirlerinden bazıları, Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Avanos, Derinkuyu vardır. Kapadokya alan yaklaşık olduğunu. Kayseri Şehir Merkezi ve Kayseri Havaalanı'na 65 km uzakta. Sen Kayseri Havaalanı veya Nevşehir Havaalanı rent a car ve Kayseri ve Kapadokya bölgesinin Güzeller görebilirsiniz.

Erciyes
Erciyes Dağı, şehir merkezine ve dünyaca ünlü toz kar yakınlığı ile ünlüdür. Bu Kayseri güney kesiminde yer alır ve deniz seviyesinden 3916 metre mesafededir. Erciyes Türkiye'nin üçüncü yüksek dağı olan ve kış aylarında kayak için uygun bir alan olarak görülebilir. Erciyes Master Planı hızlandırmak bekleniyor uluslararası turizm bölgenin katılımı inşasına başladı. Avrupa'dan ödül tarih 16. Şubat 2006 tarihinde başladı Erciyes Master Planı, gelecek için çok iyi sinyaller vermiştir. Bir kiralık araba ile olan Erciyes Kayak ulaşabilirsiniz.

Kıranardı
Kent Ormanı Spor ve yürüyüş alanları ve restoranlar bulunan 850 000 metrekare, yüzey alanı Kayseri karayolu ile 10 dakika uzaklıktadır. uzakta alanından.

Kapuzbaşı şelaleleri
Kapuzbaşı şelaleleri yak olan Yahyalı, yakınında yer almaktadır. Toplam 130 km (Kayseri-Kapuzbaşı şelaleleri). Şelaleler akışını olarak, Kapuzbaşı şelale Niagara, Antalya Düden ve Manavgat daha büyük 5m daha büyük 25m Erzurum Tortum, daha büyük Finlandiya Imatra, 50m daha büyük 25m daha 55m büyüktür.

Sultansazlığı
Sultansazlığı dünyanın önde gelen kuş evleri biridir. Kuş varlığı ile ev sahipliği Sultansazlığı, Avrupa ve Orta Doğu'daki en önemli sulak alanlarından biridir. Sultansazlığı olarak, 251 kuş türü bugüne kadar tespit edilmiştir. 600 bin ördek, kaz ve flamingo tespit edilmiştir. 17.200 hektar kapsar. "Su Kuşları Koruma ve Üretme Sahası" 1971 yılında Orman Bakanlığı tarafından koruma çalışmaları başlatılmıştır olarak alanı ilan edilmiştir.

Kayseri ve Kapadokya bölgelerinde yollar güvenli ve yerleri bulmak kolaydır. Bu nedenle hiç şüphesiz Kayseri Havaalanı, Kayseri Merkezi veya Nevşehir Havalimanı'nda bir araba kiralayabilirsiniz. eCar'dan araç kiralayarak, Kayseri ve Kapadokya'nın tadını çıkarmak için acele edin, erken rezervasyon fiyatlarımızdan yararlanın.

Kampanyaları Kaçırmayın! Hadi Hemen Kayıt Olun! Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun